1 |
Raimundo Wagner Carvalho da Silva – trustcluster |
391 |
2 |
Felipe Northon dos Santos Cortez – 4EVER Sneaky |
377 |
3 |
Tomas Missiato Pinton – The Final Four |
362 |
4 |
Kleimer Junior – Don’t know much about her |
359 |
5 |
Raboni Medeiros – #ChaosFour |
352 |
6 |
Daline Matsunaka – the queen stays queen |
351 |
7 |
Borges – Ratched Alliance |
351 |
8 |
Carol Jovaneli – Kim Fitzgerald |
349 |
9 |
Tiago da Côrte – IN IT TO WIN IT |
344 |
10 |
Mauro da Silva – At least you made it to the jury |
342 |
11 |
Hiago Noronha – Team Norote |
338 |
12 |
Davi Teixeira – Kingdom Fiji |
325 |
13 |
Felipe Bonomi – Eu Só Trabalho Aqui |
325 |
14 |
Bruno Henrique Toná Juliani – JARC |
321 |
15 |
Alea Guimarães – Soko Nuku |
321 |
16 |
Diego Alves – #Eevee’s |
317 |
17 |
Matheus Guimarães – Matthews |
316 |
18 |
João Paulo Carvalho Arantes – Alliance with all the fixin’s |
314 |
19 |
Luke Scott – Junior Deputy Firewood Bitch |
314 |
20 |
Jackson Martins – O último a sair, toque fogo no acampamento. |
313 |
21 |
Fernando Oliveira – Team Merge |
309 |
22 |
Douglas Azevedo Duarte – Jujuba |
304 |
23 |
Lucas Burn – Army of Skanks |
303 |
24 |
Rafael Andrade – Big Moves |
302 |
25 |
Thacio Kevin Miranda – naotenhoideia.com |
301 |
26 |
Leonardo Alcantara – Ídolo no Bolso |
300 |
27 |
Igor Ferreira de Almeida – Vagabanda Alliance |
299 |
28 |
Ana Paula – Café Com Leite |
298 |
29 |
Higor Roque – Cookies |
296 |
30 |
Thárick Luis – Survivorfenty |
296 |
31 |
Davi Araújo – H de Hustlers |
295 |
32 |
Lucas Reyes – Brazilian Dragon |
293 |
33 |
Jucielio Almeida – Blind Four |
290 |
34 |
Danilo Nunes – Secret Alliance |
289 |
35 |
Lucas Farias – NOT TODAY SATAN |
288 |
36 |
Paulo Victor dos Santos – #TeamChemistry |
284 |
37 |
Marcus Vinicius Siqueira – Black Widow Brigade 2.0 |
283 |
38 |
Angelica Castro – O culto das vagabundas |
283 |
39 |
Felipe Dantas – Sou + Zeca |
282 |
40 |
Rodrigo Vieira da Silva – i will survive |
282 |
41 |
Jeffrey Radetski – Final 4 |
281 |
42 |
Gustavo Borges – Seviper |
279 |
43 |
Wagner Gimenez – Wagsnake Team |
278 |
44 |
Gabriel Nascimento – DiazTwine |
278 |
45 |
Luiz Gonzaga – Fiji Queens |
275 |
46 |
Pablo Monteiro – She hates me because I’m cuter than her |
271 |
47 |
Ibsen Véras – The King stays King? |
270 |
48 |
Christian Barreto – Champagne Alliance |
270 |
49 |
Ana Raquel – Alerine |
270 |
50 |
Yago Souza – There’s a New Sheriff in Town |
265 |
51 |
Abel de Azevedo – #ABENÇOADOSPORFITZGERALD |
264 |
52 |
Thiago Faustino – Why is Candice a hero? |
260 |
53 |
Lena Gronchi – Mylena |
260 |
54 |
Augusto Jardim – JPRR |
257 |
55 |
Milene dos Reis – Team Strong4 |
256 |
56 |
Rodrigo Lemos – ChampagneAlliance |
256 |
57 |
Matheus Henrique – GET IN LOSERS |
255 |
58 |
Yago Batista – A eliminação de Sandra destruiu Survivor |
254 |
59 |
Leanderson Moreira – Fire & The Fairies |
252 |
60 |
Alexandre Matias – DRAC |
251 |
61 |
Guilherme Macedo – Stranger Tale |
251 |
62 |
Pedro Henrique Reis – #TeamPHalsa |
249 |
63 |
Caique Cesar – Os+Alpha |
241 |
64 |
Lucas Marinho – Levu Nuku |
240 |
65 |
Henrique Sampaio – Diazzz |
239 |
66 |
Patrick Tavares – The Last Four |
236 |
67 |
Monique Geber – Team Serpentes |
231 |
68 |
Ingo Dube Souza – Sandra’s Army |
230 |
69 |
Diego Rodrigues – PfvrCheguemNoJuri |
229 |
70 |
Charles Ribeiro – Chasing Cars |
228 |
71 |
Francisco Farias – My Ride Or Die |
225 |
72 |
Gustavo Henrique – TEAM CHUTE |
225 |
73 |
João Pedro Santos Melo – Segue o baile |
225 |
74 |
Eduardo Klemtz – Nguyen Army |
222 |
75 |
Felipe Rodrigues – It’s Like Boom Explosion |
221 |
76 |
Alan Martins – Ex-glamazon |
219 |
77 |
Tiago Castro Gomes – I GOT IT |
214 |
78 |
Pedro Piott – Britney Bitch |
203 |
79 |
Everaldo Xavier – Fourth Harmony |
194 |
80 |
Italo Novaes – Weird Kids |
192 |
81 |
Henrique Silva – Team Lurick |
189 |
82 |
Camila Albuquerque – Unlikely Squadron |
189 |
83 |
Matheus Cristovam – Aliança Trevi |
189 |
84 |
Lucas A – lcuntique |
151 |
00:00:07 | Anteriormente Mike | +2 |
00:00:08 | Anteriormente Jessica | +2 |
00:00:09 | Anteriormente Ryan | +2 |
00:00:11 | Anteriormente Cole | +2 |
00:00:22 | Anteriormente Ben | +2 |
00:00:34 | Anteriormente Joe | +2 |
00:00:43 | Anteriormente Lauren | +2 |
00:00:50 | Anteriormente Desi | +2 |
00:01:24 | Confessionário Mike | +2 |
00:02:29 | Confessionário Lauren | +2 |
00:03:35 | Confessionário Ryan | +2 |
00:10:06 | Pixel Boca Lauren | +4 |
00:11:03 | Recompensa Grupo
Chrissy Cole JP Joe Mike |
+4 |
00:11:17 | Confessionário Joe | +2 |
00:11:53 | Confessionário Chrissy | +2 |
00:12:27 | Confessionário Cole | +2 |
00:14:07 | Pixel Cintura Devon | +4 |
00:14:07 | Pixel Cintura Ryan | +4 |
00:14:07 | Pixel Cintura Ben | +4 |
00:14:52 | Confessionário Ben | +2 |
00:17:34 | Confessionário Ashley | +2 |
00:20:05 | Confessionário Devon | +2 |
00:23:00 | Pixel Boca Ben | +4 |
00:27:41 | Imunidade Lauren | +5 |
00:29:19 | Nome do Ep Ben | +3 |
00:39:05 | Primeiro Voto Lauren | +1 |
00:39:24 | Confessionário no voto Ryan | +2 |
00:42:05 | Posteriormente Chrissy | +2 |
00:42:06 | Posteriormente Mike | +2 |
00:42:07 | Posteriormente Joe | +2 |
00:42:10 | Posteriormente Lauren | +2 |
00:42:17 | Posteriormente Ashley | +2 |
00:42:22 | Sobreviveu ao conselho Chrissy | +2 |
00:42:24 | Sobreviveu ao conselho JP | +2 |
00:42:27 | Sobreviveu ao conselho Lauren | +2 |
00:42:27 | Voto Certo Lauren | +1 |
00:42:29 | Sobreviveu ao conselho Ryan | +2 |
00:42:29 | Voto Certo Ryan | +1 |
00:42:30 | Sobreviveu ao conselho Ashley | +2 |
00:42:30 | Voto Certo Ashley | +1 |
00:42:33 | Sobreviveu ao conselho Devon | +2 |
00:42:33 | Voto Certo Devon | +1 |
00:42:34 | Sobreviveu ao conselho Ben | +2 |
00:42:34 | Voto Certo Ben | +1 |
00:42:36 | Sobreviveu ao conselho Joe | +2 |
00:42:36 | Voto Certo Joe | +1 |
00:42:38 | Sobreviveu ao conselho Mike | +2 |
00:42:38 | Voto Certo Mike | +1 |